Oferta / producenci

     

Chętnie podejmiemy współpracę z dekoratorami i stylistami wnętrz, a także architektami. Jesteśmy w stanie pomóc w doborze ofert, wycenie, a także przy realizacji różnego rodzaju projektów.

Możemy zaoferować dostęp do naszych pełnych katalogów, zdjęć, a także atrakcyjne warunki finansowe i komfortowe terminy realizacji powierzonych nam zadań.

Współpracujących z nami architektów i stylistów wnętrz polecamy także naszym klientom.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z NS Home. W razie ewentualnych pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem obsług klienta.

W naszej ofercie posiadamy produkty jedynie renomowanych marek, znanych na całym świecie. Większość asortymentu można obejrzeć w naszych salonach, polecamy jednak również zapoznać się z kolekcjami w aktualnych katalogach.

Firmy

  • Bloomingville – duński producent mebli, charakteryzujących się przytulną i ciepłą stylistyką. Ponad 10 lat obecności na rynku pozwoliło Bloomingville nie tylko na wypracowanie rozpoznawalnej w całej Europie stylistyki, ale także na wyrobienie renomy wśród klientów. Wysoka jakość wykonania, a także ręczna produkcja mebli i elementów wyposażenia przy pomocy naturalnych surowców sprawia, że produkty marki Bloomingville należą do ścisłej czołówki.

  • Braxton – holenderska firma, w której ofercie znajdziemy przede wszystkim meble, ale również wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne. Wysoka jakość połączona z estetyką to cechy rozpoznawcze tego producenta. Meble firmy Braxton dostępne są w wielu wariantach i stylizacjach, dzięki czemu możliwe jest ich dopasowanie do prawie każdego rodzaju wnętrz.
  • HK Living – kolejna holenderska firma, słynąca z produktów najwyższej jakości. Połączenie minimalistycznego i surowego stylu skandynawskiego z interesującym, holenderskim wzornictwem sprawia, że gama produktów HK Living jest bardzo zróżnicowana. Dodatkowym atutem jest produkcja przy wykorzystaniu naturalnych surowców, a tym samym dbałość o środowisko.
  • House Doctor – duńska spółka rodzinna, która na rynku meblowym działa od 1999 roku. Doświadczenie nabyte przez ten czas, w połączeniu ze stosowaniem ekologicznych materiałów sprawia, że produkty House Doctor trafiły do domów w całej Europie. W najnowszym katalogu firmy – Everyday 2013 znajdziemy stylizacje nawiązujące do lat 50 i 60.
  • Hubsch – pochodząca z Danii firma, specjalizująca się w wysokiej jakości meblach i wyposażeniu wnętrz. Dzięki ręcznemu wykonywaniu produktów mamy pewność, że każdy model jest unikalny i wyjątkowy. W najbardziej aktualnym katalogu, zatytułowanym Tendencies 2013 możemy przejrzeć ciekawą kolekcję, będącą interesującą mieszanką różnych stylów, barw i koncepcji.
  • Madam Stoltz – istniejąca od 1995 duńska firma, której produkty łączą ze sobą proste i funkcjonalne rozwiązania. Oprócz mebli i akcesoriów do wyposażenia wnętrz w ofercie tej firmy znajdziemy także produkty oświetleniowe i przeznaczone do ogrodów.
  • Nordal – jeśli szukamy rozwiązań prostych, ale niezwykle praktycznych, to produkty tej duńskiej firmy z cała pewnością wpasują się w nasz gust. Asortyment firmy Nordal jest wykonywany z dbałością o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, stosując przy tym surowce wtórne, co ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.
  • Zuiver – holenderska firma, która od ponad 15 lat oferuje produkty uniwersalne, piękne i niezwykle stylowe. W ofercie Zuiver znajdziemy przede wszystkim ponadczasowe meble i elementy dekoracyjne w stylu skandynawskim.